

Коса бензинова GoodLuck GL3400B 52 см, Шпуля з волосінню, ніж у комплекті
Коса бензинова GoodLuck GL3400B 52 см
Тример бензиновий GoodLuck Pro має ергономічну, регульовану за висотою ручку управління велосипедного типу, ремінь через плече на одне плече, який рівномірно розподіляє навантаження, і захисний щиток, що надійно захищає оператора.
З його допомогою Ви зможете зрізати траву в найбільш важкодоступних місцях, уздовж парканів і стін, між чагарниками. Бензокоса має прекрасні технічні характеристики, високу продуктивність і оригінальний дизайн.
Характеристики:
- Потужність - 3500 Вт
- Об'єм циліндра - 52 см
- Об'єм бака - 1.2 Л
- Число обертів - 8000 - 10000 об/хв
- Ширина області скошування: ніж 250 мм - волосінь 380 мм
- Рівень шуму - 110 дБ
- Довжина виходу волосіні з котушки 15 ~ 17 см
- Вага - 7.7 Кг
Мотокоса бензокоса тример GoodLuck GL3400B
- Потужний двигун
- Комфортні ручки;
- Шпуля з волосінню, ніж у комплекті
- Великий пластиковий захисний кожух із нерухомим ножем;
- Алюмінієва цільна штанга.

Габарити:
- ВхШхГ упакованого товару, мм: 350x230x300
- Вага, кг: 7.7
- Вага упакованого товару, кг: 9
📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів, відправка можлива тільки на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур'єром Нової Пошти уточнюйте окремо - тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, уточнюйте вартість і можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
- Ціна: 2 339 ₴

