




Пила дискова циркулярна DeWalt DWE585s 2000Вт / 6000об.хв / 185мм / лазер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова циркулярна DeWalt DWE585s 2000Вт / 6000об.хв / 185мм / лазер
- Циркулярна пила має литу алюмінієву станину.
- Лазерний покажчик
- Висока потужність двигуна 2000 Вт,
- Високий крутний момент 6000 об/хв для швидкого і точного різання.
- Пристрій має додаткову зручну рукоятку

Пила дискова DeWALT DWE858S використовується для поздовжнього, поперечного і прямого різу. Це необхідне пристосування в майстернях, а також для ремонту та домашньої роботи.
Завдяки відповідній конструкції та профілю, це дуже зручно та точно. Пила оснащена електродвигуном 2000 Вт і пилкою діаметром 185 мм. Можливість різання під кутом 45 °.
Характеристики:
- Живлення: 230 В ~ 50 Гц
- Потужність: 2000 Вт
- Обороти: 6000 об/хв
- Розміри диска: 185 мм
- Виробник DeWalt (Польща)
- Максимальна глибина пропилу: 65 мм
- Живлення: Мережа 220В
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Гарантійний термін: 12 міс
- Країна виробник: Польща
- Можливість стаціонарного кріплення: Ні
- Вага: 4,2 кг



| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 198 ₴






