




Двопаливний бензиновий генератор PULS PG5500E-GAS 5.5 кВт / Бензин, LPG, NG / електростартер
Двопаливний бензиновий генератор PULS PG5500E-GAS 5.5 кВт / Бензин, LPG, NG / електростартер
З лінійки портативних бензинових генераторів PULS, PULS PG5500E-GAS - це високоякісний бензиновий генератор з відкритою рамою, оснащений надійним і економним двигуном PULS. PG5500E-GAS підходить для живлення приватних будинків чи невеликих офісних приміщень, для комерційного використання, або просто для використання вдома або в гаражі. Крім того, PG5500E-GAS може працювати з електроінструментами, також він може заряджати низьковольтні акумулятори, а його компактні розміри та низький рівень шуму роблять його лідером на ринку.
Моделі з позначкою GAS у артикулі, окрім бензина, можуть працювати на скрапленому газі (пропан – бутані) та на природному газі (метані) з під'єднанням до газорозподільчої мережі.
ПОТУЖНІСТЬ
- Максимальна потужність 5500 Вт
- Номінальна потужність 5000 Вт
Увага! У разі використання газу як палива, потужність генератора може відрізнятися.
ОСОБЛИВОСТІ
- Двигун OHV забезпечує стабільну потужність для різних застосувань
- Паливо: бензин
- Електричний пуск
- Мідна обмотка
- Відключення при низькому рівні масла автоматично захищає двигун від пошкоджень
- Цифровий мультиметр відстежує час роботи двигуна для інтервалів технічного обслуговування
- Покажчик рівня палива дозволяє користувачеві відстежувати рівень бензину
- Автоматичний регулятор напруги AVR
- Інтегрований комплект коліс для легкого транспортування (опція)
- Двигун стандарту викидів EURO V
- Відмінна продуктивність зі стабільною роботою до 9 годин при 50% навантаженні для домашнього або комерційного використання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Рівень шуму, дБ: 95
- Номінальна потужність, Вт: 5000
- EU Stage V: +
- Тип розетки: EU 1 x 230V 16A, 1 x 230V 32A
- Сертифікація CE: +
- Об'єм паливного бака, л: 25
- Колеса та ручка: + так
- Вихід постійного струму: 12V / 8,3A
- Система запуску: Електричний пуск
- Потужність двигуна: 8.4ps/3000rpm
- Напруга: 230 V ~ 50 Hz
- Час безперервної роботи: 9 годин
- Тип обмотки: Мідь 100%
- Розміри, мм: 700x555x570
- Об'єм масляного картера, л: 1,1
- Кількість фаз: Однофазний
- Вага, кг: 81
- Система охолодження: Повітряна
- Паливо: Бензин, LPG, NG
- Максимальна потужність, Вт: 5500
- AVR Автоматичне регулювання напруги: +
- Тип двигуна: Одноциліндровий 4-тактний OHV
- Шумозахист: Ні

ВИКОРИСТАННЯ ЧУТЛИВОГО ОБЛАДНАННЯ З ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯМ ВІД PULS PG5500E-GAS
Потужність, вироблена PULS PG5500E-GAS, забезпечує плавний вихід напруги через генератор змінного струму PULS AVR. Він підтримує вихідну напругу 230 В в межах допуску, що робить його безпечним для використання з електронним обладнанням, таким як ПК, ноутбуки, телевізори та багато іншого. Однак, генератор змінного струму PULS AVR досить міцний, щоб впоратися з обладнанням на будівельному майданчику, а також з електроінструментами та приладдям, що використовуються в цій галузі.
ЧИ ЛЕГКО ЗАПУСКАТИ І ВИКОРИСТОВУВАТИ PULS PG5500E-GAS?
Просто натисніть кнопку і генератор запуститься (електричний запуск).
PULS PG5500E-GAS оснащено 1 розеткою на 230 В *16A та 1 розеткою на 230 В *32A. Крім того, є легкий для читання бортовий дисплей. Ви можете бачити таку інформацію, як кількість годин роботи, вихідна напруга та частота. Це важливо, оскільки вам потрібно буде знати, коли ваш генератор потребуватиме обслуговування після досягнення запланованого часу напрацювання, це дозволить підтримувати ваш генератор в належному стані та працювати протягом тисяч годин використання.
ЩО ВІН БУДЕ ЖИВИТИ?
Ідеально підходить для резервного живлення будинку чи офісу під час надзвичайних ситуацій, живлення холодильника, печі, освітлення, телевізора, іншого невеликого приладу або декількох предметів домашнього вжитку або походів, полювання, подорожей, роботи по дому.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 9 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Вага | 81 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 21 399 ₴


