




Інверторний бензиновий генератор PULS PG2500iA 2.3кВт - 2.5 кВт, 2*230В, електростартер
Інверторний бензиновий генератор PULS PG2500iA 2.3кВт - 2.5 кВт, 2*230В, електростартер
Інверторний бензиновий генератор PULS PG2500iA - це портативний інверторний генератор від британського бренду PULS. Він найкраще підходить для використання в домашніх умовах при живленні таких предметів, як дрібні побутові прилади, освітлення та малі та середні вуличні електроінструменти. Цей генератор був розроблений для рекреаційного використання, такого як легкі професійні роботи, а також як кемпінговий генератор. Крім того, він може заряджати низьковольтні акумулятори, а його компактні розміри та низький рівень шуму роблять його лідером на ринку.
ПОТУЖНІСТЬ
- Максимальна потужність 2500 Вт / 2.5 кВт
- Номінальна потужність 2300 Вт / 2.3 кВт
Завдяки 4-тактному одноциліндровому двигуну OHV з повітряним охолодженням він є недорогим ефективним джерелом енергії з максимальною потужністю 2500 Вт і вражаючою номінальною безперервною потужністю 2300 Вт.
ОСОБЛИВОСТІ ВКЛЮЧАЮТЬ
- Двигун OHV забезпечує стабільну потужність для різних застосувань
- Паливо: бензин
- Системи запуску: Електричний пуск
- У поєднанні з високоякісним генератором змінного струму з мідними обмотками.
- Відключення при низькому рівні масла автоматично захищає двигун від пошкоджень
- Цифровий мультиметр відстежує час роботи двигуна для інтервалів технічного обслуговування
- Покажчик рівня палива дозволяє користувачеві відстежувати рівень бензину
- Практична коротка інструкція з експлуатації (наклейка)
- Автоматичний регулятор напруги AVR
- Інтегрований комплект коліс для легкого транспортування (опція)
- Двигун стандарту викидів EURO V
- Відмінна продуктивність зі стабільною роботою до 4,5 годин при 50% навантаженні для домашнього або комерційного використання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Рівень шуму, дБ: 60 (7м відстань @ 25% навантаження)
- Максимальна потужність, Вт: 2500
- AVR Автоматичне регулювання напруги: +
- USB: 1
- Сертифікація CE: +
- Номінальна потужність, Вт: 2300
- EU Stage V: +
- Вихід постійного струму: 12V / 8,3A
- Тип двигуна: Одноциліндровий 4-тактний OHV
- Паливо: Бензин
- Колеса та ручка: ні
- Тип розетки: EU 2 x 230V 16A
- Розміри, мм: 510x320x475
- Напруга: 230 V ~ 50 Hz
- Час безперервної роботи: 4,5 години (50% навантаження)
- Вага, кг: 21
- Система запуску: Електричний пуск
- Об'єм паливного бака, л: 3,7
- Кількість фаз: Однофазний
- Тип обмотки: Мідь 100%

ВИКОРИСТАННЯ ЧУТЛИВОГО ОБЛАДНАННЯ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ ВІД PULS PG2500iA
PULS PG2500iA - це компактне, легке, економічно ефективне і портативне рішення для електроживлення вагою всього 21 кг, що забезпечує легке зберігання і маневреність. Завдяки технології True Sinewave генератор також пропонує стабільне рішення для живлення, а його 4-тактний двигун з віддачею 145 куб.см забезпечує достатню потужність для всіх ваших найнеобхідніших пристроїв, таких як телевізори, ноутбуки, зарядні пристрої для телефонів та багато іншого.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
Завдяки використанню новітніх технологій зниження рівня шуму модель PULS PG2500iA має рівень шуму всього 60 дБ при 25% навантаженні, тому ви можете працювати з цим генератором зі спокійною душею, не турбуючи інших, особливо в кемпінгах, наприклад.
Завдяки паливному баку об'ємом 4,5 літра він також забезпечує вражаючий час роботи - 2,5 години при 100% навантаженні та 4,5 години при 50% навантаженні.
ЧИ МАЮТЬ ІНВЕРТОРНІ ГЕНЕРАТОРИ ДВИГУНИ З НИЗЬКИМ РІВНЕМ ВИКИДІВ?
Всі бензинові генератори PULS сертифіковані за стандартом низького рівня викидів Euro V. Ви можете бути впевнені, що цей генератор має низький вплив на навколишнє середовище.
ЧИ ЛЕГКО ЗАПУСТИТИ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ PULS PG2500iA?
Просто натисніть кнопку, і генератор запуститься (електричний запуск)
На панелі управління PULS PG2500iA є розетки 2*230 В (16А) для роботи основних приладів, таких як, наприклад, ноутбуки або зарядні пристрої для телефонів. Крім того, цей пристрій має цифровий дисплей, який легко читається, щоб ви могли бачити таку інформацію, як години роботи, вихідна напруга та частота. Чудовою особливістю є вимірювач потужності, який показує, коли ви наближаєтеся до повного навантаження, і покажчик рівня палива, щоб ви могли бачити, коли потрібно заправлятися з першого погляду - більше не потрібно зупиняти генератор і відкривати заливну горловину, щоб заглянути в неї!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PULS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.3 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 4.5 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 145 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.7 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 457 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
- Ціна: 21 900 ₴



