




Електрогенератор бензиновий MAJSTER Polska MP-0652 2.8кВт-3.0кВт
Електрогенератор бензиновий MAJSTER Polska MP-0652 2.8кВт-3.0кВт
Генератор виробляє електроенергію напругою 230В (2 розетки). Ідеальне рішення для відключення електроенергії в полі.
Оснащений вольтметром і запобіжниками. Пристрій має датчик рівня масла, який автоматично вимикає двигун, якщо його рівень занадто низький.
Ручний запуск агрегату - мотузкою. Агрегат використовується в ремеслах, будівництві на ділянках і городах для роботи з електроінструментом, насосами, освітленням.
Гумові амортизатори дуже добре зменшують передачу вібрацій від двигуна до корпусу агрегату.
Агрегат працює від одноциліндрового чотиритактного двигуна OHV потужністю 7 к.с.
Завдяки високій потужності двигуна агрегат буде підтримувати швидкість навіть при піковому навантаженні.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- вироблена електроенергія: 230 В / 50 Гц
- максимальна потужність змінного струму: 3,0 кВт
- постійна потужність змінного струму: 2,8 кВт
- частота обертання двигуна: 3000 об/хв
- об'єм двигуна: 208 см³
- вид палива: бензин 95
- Вихідна розетка змінного струму: 230 В/50 Гц x2
- Вихідна розетка постійного струму: 12 В 8,3 Ax1
- вбудований вольтметр
- запобіжний вимикач
- свічка запалювання: F7TC
- Ємність масляного бака: 0,6 л
- паливний бак: 15 л
- потужність двигуна: 7 к.с
- чотиритактний двигун повітряного охолодження
- датчик тиску масла
- вага: близько 38 кг
- вбудований AVR
- розміри: 45 см х 60 см х 44 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAJSTER-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 9 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 11 329 ₴





