




Бензиновий генератор для дому VITO LT3600S 2.5кВт-3.0кВт бензиновий генератор для дачі професійний генератор бензиновий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Електрогенератор бензиновий VITO LT3600S 2.5кВт-3.0кВт
Шукаєте надійне джерело енергії для своєї дачі, будівництва або аварійного випадку? Ми раді представити вам бензиновий генератор VITO LT3600S - втілення потужності і стабільності в одному пристрої.
Генератор VITO LT3600S оснащений автоматичним стабілізатором напруги AVR та термічним захистом клем постійного струму. Ці функції забезпечують безпечність та стабільність роботи.
Цей генератор не лише потужний, але й комфортний у використанні. Індикатор робочого стану дозволить вам моніторити роботу пристрою, а керівництво по запуску двигуна зробить цей процес простим навіть для новачків.
Розмір генератора 615 х 430 х 430 мм робить його компактним і зручним для транспортування. Незважаючи на свою потужність, вага продукту становить лише 43 кг, що дозволяє легко переміщати його по території.
Характеристики:
- Бренд: VITO
- Тип: Бензиновий генератор
- Максимальна потужність, кВт: 3,0
- Номінальна потужність, кВт: 2,5
- Тривалість автономної роботи, г: 12
- Кількість фаз: 1
- Частота струму, Гц: 50
- Номінальна напруга, В: 230 V
Двигун
- Тип двигуна: 4-тактний 1-циліндровий OHV
- Охолодження: повітряне
- Система пуску: ручний старт
- Тип альтернатора: синхронний
- Робочий об'єм, куб.: 196
- Об'єм масла в картері, л: 1,1
- Об'єм паливного бака, л: 15
- Паливо: бензин неетилований
Функціональні можливості (особливості)
- Кількість розеток 220V шт: 2
- Система AVR (стабілізатор напруги): є
Додатково
- Тип установки: портативний (переносний)
- Рівень шуму, дБ: 96
- Клас захисту IP: IP23M
- Розміри, мм: 615х430х430
- Вага, кг: 43
- Країна реєстрації бренду: Португалія
Ще: Автоматичний регулятор напруги (AVR). Захист від перенавантаження. Захист від низького рівня олії. Датчик рівня палива. Цифровий смарт-дисплей. Вихід 12V. Розетки: 2х16А 230V

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VITO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 615 мм |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 43 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 7 399 ₴



