


Домкрат підкатний Ferrum FRFJ25S 2500кг в комплекті Балонний ключ + 2 головки
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Домкрат підкатний Ferrum FRFJ25S 2500кг в комплекті Балонний ключ + 2 головки
Домкрат підкатний Ferrum FRFJ25S - призначений для підйому автомобілів та інших вантажів при виконанні ремонтних та монтажних робіт. Мобільний, компактний та зручний в експлуатації. У домкраті застосовується слабко схильна до стиснення спеціальна олія.
Балонний ключ + 2 головки
- Вантажопідйомність 2,5 тонн;
- Мінімальна висота підйому 80мм;
- Максимальна висота підйому 360мм;
- Ключ для зриву гайок
- Головки (17,19 мм)

Характеристики :
- Виробник: Ferrum
- Тип: Підкотні
- Тип: Гідравлічні
- Висота підіймання: 80-360 мм
- Максимальне навантаження: 2,5 т
- Вантажопідіймальність: 2500.0 (кг)
- Вага: 11 кг
Комплектація:
- Домкрат гідравлічний підкатний Ferrum FALFJ25
- Ключ колісний телескопічний (350 - 520 мм)
- Головки (17,19 мм).
- Інструкція з експлуатації;
- Картонна коробка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 798,67 ₴

