




Домкрат рейковий важільний Bituxx 946398 3 т 60" домкрат рейковий
Домкрат рейковий для високих авто Bituxx 946398 3 т. , робоча висота 13-132см
Автомобілі з високим шасі потребують спеціальних підйомників. Цього разу Bituxx також впорався з викликом. Завдяки такому підйомнику ви впораєтеся з будь-якою місцевістю та ситуацією.
Незалежно від того, чи це заміна колеса, чи технічне обслуговування в полі чи в майстерні, наш домкрат буде працювати ідеально. Вантажопідйомність домкрата 3 тонни та неймовірна висота підйому 132 см забезпечують бажаний запас ходу для різноманітних транспортних засобів.
- матеріали найвищої якості,
- простий у використанні,
- легка блокування домкрата,
- вантажопідйомність домкрата до 3 т,
- легко піднімає навіть позашляховики, що застрягли в багнюці,
- домкрат також можна використовувати як лебідку,
- Розміри домкрата (ширина / висота): 24 х 153 см,
- Вантажопідйомність: 3000 кг, Максимальна висота підйому: приблизно 132 см,
- Мінімальна висота підйому: приблизно 13 см,
- Довжина важеля: 102 см,
- Вага: 15,1 кг,
- Матеріал: сталь,
- Довжина плеча: 100 см.
При використанні рейкового домкрата слід дотримуватись правил безпеки, використовувати необхідні аксесуари і комплектуючі. Перед використанням домкрата рекомендуємо дотримуватись наступних правил в цілях безпеки:
- Огляньте механізм на наявність зовнішніх пошкоджень.
- Переконайтесь в тому, що встановлений домкрат не «зіслизає» з кузова автомобіля.
- Встановлюйте домкрат на автомобілі лише в призначених (укріплених) для цього місцях.
- Використовуйте фірмову підніжку (підставку), щоб уникнути вгрузання домкрата в пухкий ґрунт або пісок.
І лише тоді приступайте до ремонту свого позашляховика.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 1320 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 15.1 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Речовий |
- Ціна: 3 595 ₴

