




Домкрат гідравлічний AL-FA ALFJ25 80-360 мм + балонний ключ + 2 головки + подарунок, підкатний
Домкрат гідравлічний AL-FA ALFJ25 80-360 мм + балонний ключ + 2 головки + подарунок, підкатний
Низькопрофільна гідравлічна жаба AL -FA є ідеальним інструментом для зняття будь-якого типу автомобіля. Це незамінний інструмент у домашній майстерні, гаражі, а також в авторемонтних майстернях і сервісах. Підйомник до 360 мм, що дає змогу піднімати опущені, спортивні та налаштовані автомобілі. Жаба виконана з товстої порошкової фарби. Цей матеріал забезпечує жорсткість всієї структури. Клапан оснащений дренажним клапаном, інтегрованим із запобіжним клапаном.
Весь пристрій заснований на принципі гідравлічного роз'єму. Має 2-х оборотні колеса для легкого маневрування і 2 фіксованих колеса. Завдяки такому розташуванню оператор точно може розмістити підйомник у потрібному місці під транспортним засобом. Домкрат здатний підняти предмет до максимальної висоти 360 мм з подовженим елементом, видимим на фотографії. Цей тип підйому ідеально підходить для транспортування транспортного засобу в разі поломки і стаціонарного підйому автомобіля.

Характеристики:
- Виробник: AL-FA
- Тип: Підкатні
- Тип: Гідравлічні
- Висота підйому: 80-360 мм.
- Максимальне навантаження: 2,5 т
- Вантажопідйомність: 2500.0 (кг)
- Вага: 11 кг
Комплектація:
- Домкрат 2,5т
- Ключ для зриву гайок
- Головка двостороння 17/19
- Головка двостороння 21/23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 80 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 855,95 ₴



