-18%






Пила бензинова 40см FELLER ECS 2.9 л.с бензопила 16″
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила FELLER ECS 400 2.9 к.с
Бензопила FELLER ECS 400 розроблена за новою технологією, спеціально створена для забезпечення надійності та потужності. Це полегшить роботу, уникаючи накопичення втоми в руках, і дозволить працювати час бути довшим і комфортнішим.
- Вид роботи: Напівпрофесійна
- Тип запуску: Подвійний стартер (EasyStart)
- Тип палива: Бензин
- Тип двигуна: 2 тактний
- Матеріал: магній
- Мастило: Автоматичне
- Карбюратор: WALBRO Японія, з підкачувальним насосом

Характеристики:
- Об'єм циліндра: 52 см3
- Максимальна потужність: 2.9 HP
- Максимальна швидкість ланцюга: 3600-10000 об/хв
- Довжина леза: 40 см
- Ємність бака: 550 мл
- Ємність масляного бака: 260 мл
- Вага: 4,5 кг

Комплект
- 1x бензопила Feller Canda Tools
- 1 х лезо (40 см)
- 1 х ланцюг (32 зуба)
- 1 x набір інструментів
- 1 х банка суміші
- 1 х Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | FELLER |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 1 799 ₴

