-18%










Бензопила якісна WOLFSON® STX-620 2.6кВт 40 см пила ланцюгова бензинова
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова бензопила WOLFSON® STX-620, 2.6кВт, 52см.куб
Бензинова ланцюгова пила WOLFSON® STX-620 виготовлена з високоякісних матеріалів, є міцною, корисною та надзвичайно практичною для виконання робіт у лісі, будівництві, домашньому господарстві та саду.
Бензинова бензопила оснащена двотактним двигуном потужністю 2610 Вт, системою пуску та електронним запалюванням.
1. Якість використовуваних матеріалів і комплектуючих
2. Значно більша потужність
3. Особлива конструкція
4. Легкий запуск
5. Вихлоп з подвійним вихлопом
6. Ланцюг з антивібраційними елементами
7. Знімна шестерня ланцюгової передачі
8. Хромований циліндр
9. AVS electronic запалювання

Характеристики:
- Тип двигуна: 2-тактний бензиновий (термічний)
- Потужність: 2610 Вт
- Об'єм циліндра: 52 куб.см
- Паливний бак: 550 мл
- Масляний бак: 260 мл
- Довжина леза: 40 см (16")
- Довжина ланцюга: 72 ланки (36 ріжучих зубів)
- Ланцюг крок: 0,325", 1,5 мм
- Вага: 7,2 кг
За допомогою потужного двигуна 2610 Вт ви можете розпиляти до 3,8 кубометрів деревини на годину.


Комплект
- бензопила (з 1 полотном і 1 ланцюгом),
- набір монтажних інструментів,
- воронка, лапа,
- чохол
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Wolfson |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 1 799 ₴


