-18%










Бензопила ланцюгова пила NAX 300C 52 см3 пила бензинова з довжиною шини 40см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензинова пила ланцюгова NAX 300C 52 см3, шина 40 см
Бензинова бензопила NAX 300C відносно легка модель - її вага 6,5 кг і довжина направляючої шини 40 см . Прилад можна експлуатувати навіть у важких умовах.
- Вбудовані амортизатори зменшують неприємні вібрації пристрою.
- Рукоятка ідеальної форми забезпечує міцний і надійний хват
- Крім того, пилка має ручку, що дозволяє повісити її на ремінь .

Характеристики:
- Потужність двигуна 1,6 кВт
- Ємність циліндрична 52 см³
- Максимальна швидкість (об/хв) 10800
- Швидкість холостого ходу (об/хв) 3100
- Ємність бака 0,55 л
- Довжина різання 40 см
- Швидкість ланцюга 20,8 м/с
- Крок ланцюга 0,325 дюйма
- Кількість зубів 66
- Вага 6,8 кг
Бензопила NAX 300C ідеально підходить для розпилювання дров . Він також корисний у садах, коли необхідно обрізати дерева та кущі.


Комплект
- Бензопила
- Інструкція з експлуатації
- Плоска викрутка
- Шестигранні ключі (2 шт., L-подібні)
- Комбінований ключ
- Напилок для заточування ланцюга
- Пластикова каністра/пляшка для масла
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 10800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 1 799 ₴






