-18%










Бензопила побутова FELLER ECS 2.9 л.с ланцюгова пила 40 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензопила Gospodarul Gp-5200 52 см3, 2.8 HP, 2.2kw
Бензопила Gospodarul - дуже сучасний і практичний інструмент для різання деревини.
Бензинова бензопила має 2-тактний двигун, який розвиває 2.8 к. с. при 52 куб. Оснащений металевим масляним насосом із змінною подачею, сталевими амортизаторами, масивною лапою з 4 зубцями для колод і міцною рукояткою, покритою гумою. Ідеально підходить для різання дров для вогню, а також для будівництва або облаштування та догляду за зеленими насадженнями та фруктовими садами. Лезо довжиною 38 см з ланцюгом є практичним у будь-якому просторі та для гілок чи стовбурів різної товщини.

Характеристики:
- Торгова марка: Professional Housekeeper
- Потужність: 3.1HP, 2.2kw
- Об'єм циліндра: 52 см3
- Двигун: 2 тактний
- Лезо: 15 дюймів/38 см
- Ланцюг: 32 ріжучих зуба
- Крок ланцюга: 0,325"
- Стартер Easy Start
- Вага: 8 кг
Бензопила ідеально підходить для розпилювання дров . Він також корисний у садах, коли необхідно обрізати дерева та кущі.


Комплект
- Захист леза
- ланцюг
- Викрутка
- Шина
- Ключ для затягування леза
- Каністра бензину
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.8 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 1 799 ₴




