-24%










Електропила садова GATEC GT 200 PLE 1300 Вт, 14 350 мм електрична пила для рубки дров електрична пила для рубки дров
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропила GATEC GT 240 PLE 1300 Вт, 14" (350 мм)
Пила GT 200 PLE добре підійде в будь-якому домі для всіх робіт, пов'язаних з підготовкою та різанням деревини. Ідеально підходить для рубки дров, будівельних робіт або садівництва.
- Посилений електродвигун
- Висока якість виготовлення
- Автоматична система змащення ланцюга
- Система натягу ланцюга без інструментів
- Проста система кріплення ріжучої системи.
- Ергономічний дизайн і розташування ручок
Характеристики:
- Потужність [Вт] 1300 Вт
- Напруга живлення ~230 В, 50 Гц
- Ємність масляного бака 150 мл
- Автоматичне змащення ланцюга
- Вага нетто 4,6 кг
- Довжина напрямної 14" (350 мм)
- Крок 3/8" (низький профіль)
- Ширина канавки 1,3 мм
- Кількість направляючих ланок 57 шт
- Ступінь захисту від проникнення води IPX0
- Захист від ураження електричним струмом II клас
Посилений електродвигун з високим крутним моментом гарантує максимальну ефективність і комфорт роботи машини.
Висока якість виготовлення гарантує надійну роботу протягом багатьох років.
Автоматична система змащення ланцюга
Автоматична система дозування масла для змащування ріжучої системи з великим оглядовим склом, що полегшує перевірку її стану.
Система натягу ланцюга без інструментів
Ланцюг натягується за допомогою зручної ручки, без використання будь-якого інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 249 ₴



