-24%








Електропила Tokachi MC SDS 35 1300 Вт, 35см пила для обрізки дерев електрична
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюгова електропила Tokachi MC SDS 35 1300 Вт
Потужна | Шина 35см | Легка збірка | Автоматична система змащення ланцюга | Система натягу ланцюга без інструментів | Запобіжне гальмо
Характеристики:
ДВИГУН
Двигун: TOKACHI CutWood
Максимальна ПОТУЖНІСТЬ EPS 1300 Вт*
Масляний бак: ТАК 150 мл
ЛАНЦЮГ ТА НАПРАВЛЯЮЧА
Напрямна: OREGON 35см
Ланцюг: OREGON 56 ланок
Металева передача: ТАК
Автоматичне змащення: ТАК
Система натягування ланцюга без інструментів : ❗️ТАК❗️
Ширина канавки: 1,3 мм
Крок 3/8".
Швидкість ланцюга: 15,5 м/с
БЕЗПЕКА
Екстрене гальмування: ТАК 0,12 сек
Захист для рук : ТАК
Ручка: ТАК SolidGrip
Комплект:
- Бензопила TOKACHI CLEANCUT MC2000
- Направляюча кришка
- Оригінальна упаковка
- Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 249 ₴

