


Газо-електричний обігрівач Anslut 4,1 кВт + 1,8 кВт
Газо-електричний обігрівач Anslut 4,1 кВт + 1,8 кВт
Працює на зрідженому газі та електриці, з вентилятором
Крім ефективного живлення рідким газом, піч також має електронагрівач з двоступеневим регулюванням потужності: 900 і 1800 Вт, який можна використовувати разом з газовим опаленням. Він оснащений вентилятором, що забезпечує оптимальний розподіл тепла.

- Вага: 9,5 кг
- Потужність обігріву: 1,5-4,1 + 1,8 кВт
- Витрата палива: 109-298 г/год
- Розміри: Д 42 х Ш 37 х В 73 см
Вбудований термостат
Піч також оснащена термостатом для електровентилятора. Термостат автоматично включає і вимикає обігрівач для підтримки заданої температури.
Керамічна плитка
Для газового опалення використовуються три склокерамічні конфорки з триступеневим регулюванням потужності (1,5/2,8/4,1 кВт).
Безпечний п'єзоелектричний запальник
Піч оснащена практичним п'єзоелектричним запальником, а також функціями безпеки, що забезпечують безпечне використання пристрою, включаючи запобіжник запалювання, датчик концентрації вуглекислого газу та захист від перекидання. Запобіжник запалювання перекриває подачу газу, якщо полум'я гасне, а датчик концентрації вуглекислого газу (ODS) вимикає плиту, коли виявляє занадто високу концентрацію вуглекислого газу в повітрі.
Легко носити
Інші практичні особливості пристрою включають легке переміщення завдяки п’яти практичним колесам і малу вагу, а також заднє відділення для зберігання з місцем для газового балона вагою 15 кг (зріджений газ продається окремо).

Відповідні газові балони
Відповідні газові балони: P6, P11, PC5 і PC11. Звичайно, не забувайте про достатню вентиляцію в опалювальному приміщенні.
Газовий редуктор купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anslut |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4100 Вт |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Час нагрівання до потрібної температури | 2 хв |
| Частота | 50 Гц |
| Коліщата | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| П'єзорозиг | Так |
- Ціна: 11 710 138,25 ₴

