




Перфоратор бочковий з ударом BLACK-12263 100Вт 4 Дж електричний перфоратор бочковий будівельний перфоратор
Перфоратор бочковий BLACK-12263 1000Вт, сила удару 4 Дж
Пневматичний молоток не слід сильно притискати до матеріалу. Надто сильне натискання на пристрій може призвести до надмірного зносу пневматичного поршня. Ударні пристрої призначені для проникнення в матеріал без надмірних зусиль.

- Макс. діаметр свердління бетону 25 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві: 38 мм
- Макс. діаметр свердління в металі: 13 мм
- Максимальна сила удару: 4 Дж
- Обороти: 800 об/хв
- Потужність: 1000 Вт
- Кількість ударів: 2000 уд / хв
Комплектація:
- Перфоратор
- 3 свердла
- пара вугільних щіток
- пилозахисний чохол.
Ударний молоток BLACK-12263 потужністю 1000 Вт Корпус редуктора виготовлений з легкого, міцного алюмінієвого сплаву, що зменшує вагу пристрою та підвищує його довговічність.
Двигун з великим запасом потужності дозволяє виконувати навіть найскладніші свердлильні та довбальні роботи.
Пневматичний молоток забезпечить ефективне свердління бетону та металу, а також довбання бетону.
Завдяки довговічності та вартості пристрій є типовим прикладом зразкового співвідношення ціни та якості.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 38 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 3 599 ₴



