-19%










Компресор повітряний електричний Michelin MB5020 1300 Вт 50л масляний компресор для фарбування 50 л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазний повітряний компресор Michelin MB5020 1300 Вт, 200 л/хв, ємність бака 50
MB5020 50 — це професійний коаксіальний однопоршневий компресор, що приводиться в дію однофазним електродвигуном.
Компресорна група має міцну конструкцію, покращене змащення з низьким споживанням масла, ребра охолодження циліндрів і кришки головки циліндрів, примусову вентиляцію з високим потоком, низький рівень шуму.
Оснащений реле тиску, термозахистом з автоматичним скиданням, регулятором тиску, манометром, запобіжним клапаном, клапаном для зливу конденсату, колесами та ручкою для транспортування.

Характеристики:
- Тип: Портативний
- Тип палива: Електричний
- Структура: Горизонтальний
- Тип мастила: З маслом
- Колір: Сіро-блакитний
- Вміст упаковки: 1 х повітряний компресор
- Тип двигуна: Електричний
- потужність: 1300 Вт
- Максимальна швидкість (об/хв): 2600
- Напруга живлення: 220 В
- Рівень шуму: 80 дБ
- Швидкість потоку всмоктуваного повітря: 200 л/хв
- Робочий тиск: 8 барів
- Висота: 660 мм
- Довжина: 770 мм
- Ширина: 430 мм
- вага: 32 кг
- Компресор працює при номінальній напрузі 220 В і номінальній частоті 50 Гц, що робить його сумісним з більшістю джерел

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michelin |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 899 ₴

