




Компресор повітряний масляний Steinhaus PRO-COM50 50л 1300Вт компресор масляний для будинку 50л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор масляний Steinhaus PRO-COM50, 50л, 1300Вт, 2HP, 8бар, 200л/хв.
Компресор PRO-COM50 надійний і ефективний. Високоякісні компоненти та мастило забезпечують тривалий термін служби. Робочий тиск до 8 бар підходить для багатьох застосувань. Стиснене повітря в 50-літровому резервуарі завжди готове до використання, резервуар автоматично наповнюється повітрям, в залежності від тиску і об'єму повітря в ньому.
- Час заповнення повітряного резервуара при тиску 0-8 бар: прибл. 170 секунд;
- Час заповнення повітряного резервуара 6-8 бар: прибл. 40 секунд;
- Компресор забезпечений запобіжними клапанами, манометром для перевірки тиску в резервуарі та трубою для відведення конденсату, для зручності обслуговування;
- Легко транспортується, завдяки колесам і ручці для транспортування;

- Компресорний тип: З поршнем
- Тип: Портативний
- Структура: Горизонтальний
- Тип мастила: З маслом
- Функції: Захист від перевантаження
- Тип двигуна: Електричний
- потужність: 1,5 кВт
- Максимальна швидкість (об/хв): 2600
- Кількість циліндрів : 1
- Напруга живлення: 230 В
- Рівень шуму: 97 дб
- Швидкість потоку всмоктуваного повітря : 206 л/хв
- Швидкість витяжного повітря: 72 л/хв
- Робочий тиск: 8 барів
- Ємність бака: 50 л
- Вага: 30,75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Michelin |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 899 ₴

