-19%




Масляний компресор AWTOOLS FL-50L 2к.с 50л 8бар компресор масляний для СТО 50л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор масляний AWTOOLS FL-50L 2к.с., бак 50л, 8бар,
Прямий компресор FL-50L з мастилом.
- Алюмінієві балони з алюмінієвого сплаву, вентилі з нержавіючої сталі.
- Бак з порошковим покриттям з
- вбудованим реле тиску (датчиком) клапана
- регулятора тиску з манометром

Характеристики:
- - ємність бака 50 л
- - кількість циліндрів 1
- - теоретичне всмоктування 200 л / хв
- - тиск 8 бар
- - кількість обертів за хвилину, 2600
- - Двигун 1,5 кВт
- - напруга 230 В
- - розміри: 68x33x74 см
- - вага: 38 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awtools |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 38 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 899 ₴

