-19%










Масляний компресор 50л AgroPro AirPRO 2050B компресор масляний для будинку 50л
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор повітряний AgroPro AirPRO 2050B Ємність бака: 50 л
Компресор AgroPro AirPRO 2050B рекомендований для використання на малих і середніх підприємствах, в майстернях технічного обслуговування та ремонту. Цей електричний компресор є інноваційним повітряним компресором прямої дії, який відноситься до категорії професійних компресорів і дуже корисний у будь-якому домі.
- Компактний і потужний для широкого спектру застосувань
- Легко транспортувати за допомогою 2-х коліс
- Відмінна надійність
- Простота експлуатації
- Не потребує спеціалізованого персоналу для поточного обслуговування

Характеристики:
- Модель: AgroPro AirPRO 2050B
- Потужність: 1.5KW / 2HP
- Напруга: 230 В ~
- Частота: 50 Гц
- Номінальна швидкість: 2600 об/хв
- Струм: 7,5 А
- Циліндр: 1
- Макс. робочий тиск: 0,8 МПа / 8 бар / 115 psi
- Тиск повторного запуску: 0,5 МПа / 5 бар / 70 psi
- Ємність бака: 50 л
- Теоретична швидкість всмоктування: 200 л/хв
- Рівень звукової потужності: LWA=93 дБ(А)
- Розмір патрубка для випуску повітря: 1/4"
- Клас захисту: I
- Ступінь захисту: IP20
- Вага упаковки: 35 кг
Максимальна потужність 1300ВтДвигун потужністю 1300 Вт приводить компресор до швидкості 2600 об/хв і тиску 8 МПа / 8 бар / 115 psi. Він ідеально підходить для зберігання різноманітних пневматичних інструментів, таких як пістолет для цвяхів, ударний гайковий ключ, пістолет-розпилювач, пневматична викрутка, він ідеально підходить для накачування шин, ремонту автомобілів, фарбування спреєм, дерев’яних цвяхів. |
Ємність бака 50лЗавдяки ємності бака 50 літрів компресор може забезпечити достатню кількість стисненого повітря для легких і середніх пневматичних операцій. Резервуар такого розміру дозволяє користувачам виконувати короткочасні роботи без необхідності постійно чекати, поки компресор стисненого повітря зарядиться. |
Захист від перегрівуЯкщо температура досягає критичного рівня, електричне живлення компресора автоматично припиняється, що дозволяє уникнути перегріву та можливого пошкодження або несправності. |
Захист від перевантаженняЯкщо електричний струм перевищує нормальний або допустимий рівень, захист автоматично відключає електроживлення, щоб запобігти пошкодженню, викликаному перевантаженням двигуна компресора. |
Регулятор тискуРегулятор тиску дозволяє контролювати і підтримувати оптимальний рівень тиску в баку. За допомогою регулятора ви можете регулювати потік повітря, щоб забезпечити стабільну та безпечну роботу, запобігаючи перегріву та захищаючи обладнання від пошкоджень, спричинених невідповідними коливаннями тиску. |
Повітряний фільтрБезшумний компресор з низькими децибелами 96 дБ оснащений якісним фільтром, який складається з товстої кришки, гумової трубки та дротяного фільтра. Він не тільки знижує шум, але й ефективно запобігає потраплянню дрібного пилу в двигун. |
Створений для тривалого використанняКомпресор виготовлено з 3-шарового матеріалу: стійкий до іржі та зносу шар, кріпильний шар із пластикової пудри та конструкційна сталь, що забезпечує максимальну довговічність та стійкість до іржі. |
Швидке тепловідведенняКомпресор оснащений великим вентилятором, який забезпечує постійний потік повітря для ефективного та швидкого розсіювання тепла, що утворюється під час роботи, запобігаючи перегріву та сприяючи надійній та ефективній тривалій роботі. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirPro |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 200 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 3 899 ₴




