




Компресор побутовий двопоршневий Guede 2200 Вт 50 л масляний компресор двопоршневий для сто повітряний компресор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор двоциліндровий Guede 71177 2200 Вт, 50 л
- Компресор з 2 циліндрами (поршнями) у V, з маслом
- Пряме підключення (без трансмісійного ременя)
- Він має 2 манометри, один для тиску в баку та один для робочого тиску
- Оснащений 2 швидкороз’ємні муфти
- Оснащений редуктором тиску
- Оснащений запобіжним клапаном
- Гвинт для зливу конденсату
- Оснащений 2 пластиковими колесами та 2 ніжками з гумовими накладками

Характеристики:
- Живлення: 230 В / 50 Гц
- Потужність двигуна: 2200 Вт
- Режим роботи: S3 50%
- Захист клас: 1
- Тип захисту: IP 20
- Тип двигуна: з маслом
- Швидкість двигуна: 2850 об./хв.
- Підключення: 1/2''
- Потік повітря на всмоктуванні: 320 л/хв.
- Потік повітря на виході при 0 бар: 250 л/хв
- . 4 бари: 210 л/хв.
- Потік нагнітаного повітря при 7 барах: 170 л/хв.
- Максимальний тиск: 8 бар
- Об’єм баку: 50 літрів
- Кількість циліндрів (поршнів): 2
- Кількість швидкоз’ємних з’єднань: 2
- Кількість манометрів: 2
- Діаметр транспортні колеса: Ø150 мм
- Потужність випромінюваного шуму LWA: 95 дБ(A)
- Розміри (висота x довжина x ширина): 680 x 360 x 640 мм
- Вага брутто / нетто: 46 / 42 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guede |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 320 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 7 839 ₴

