

Компресор повітряний 2-поршневий MegaTec STARAIR 2.2 кВт 50 л компресор для будинку масляный компрессор для гаража 50л
Компресор двоциліндровий MegaTec STARAIR 50V 2.2 кВт, 50 л, 336 л/хв
Повітряний компресор MegaTec являє собою компактний і дуже легкий агрегат, створений для стиснення і подачі повітря під високим тиском. Це пристрій, активно застосовується і в домашніх умовах, і в майстерні, так як з відповідною оснащенням здатне якісно фарбувати, продувати або прокачувати. Крім цього, даний агрегат з легкістю приводить в дію пневматичні інструменти, виступаючи їх джерелом енергії.
Серцем цього компресора є надійний електродвигун.Завдяки додаткового захисту від перегріву йому забезпечується збільшений ресурс роботи.
Також в MegaTec PROAIR 50/390 варто відзначити наявність манометра, що дозволяє точно контролювати тиск пристрою, і зручного регулятора тиску.

- Ресивер: 50 л
- Форм-фактор: Пересувний
- Робочий тиск: 8 барів
- Напруга живлення: 220 В
- Продуктивність: 350 л/хв
- Тип: Поршневий
- Країна-виробник товару: Китай
- Потужність двигуна: 2.2 кВт
- Діаметр циліндра: 47 мм;
- Вага: 41Кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MegaTec |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність компресора | 350 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Можливість транспортування | Так |
- Ціна: 7 839 ₴

