




Полірувальна машинка Krampus 1400Вт 180 мм полірувальна машина для кузова автомобіля
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина Krampus 1400Вт, 180 мм
Полірувальник з регульованою швидкістю , призначений для обробки поверхонь з металу, каменю та дерева. Високий крутний момент шпинделя дозволяє легко наносити полірувальну пасту та віск на великі поверхні, такі як частини кузова автомобіля або кам’яні сходи.
- Кабель живлення довжиною 2 м дозволяє вільно керувати пристроєм по оброблюваній поверхні. Вага полірувальної машини дозволяє працювати без тиску з боку оператора та без втоми.
- Плавний пуск забезпечує повний контроль під час роботи.
- Пристрій оснащений системою швидкої заміни вугільних щіток і якісним перемикачем з блокуванням для тривалої роботи.

Характеристики:
- потужність двигуна - 1400Вт
- частота обертання - 1000-3000 об / хв
- діаметр полірувального диска - 180 мм
- довжина шнура живлення - 2 м
- вага - близько 3,5 кг
✅ Полірувальник ідеально підходить для полірування пофарбованих поверхонь та шліфування дерева, металу чи пластику.
✅Просте управління - швидка заміна полірувального диска завдяки блокуванню шпинделя та можливості регулювати швидкість обертання в залежності від ваших потреб.
✅ Швидкість обертання можна точно регулювати (6 градусів) у всьому діапазоні регулювання від 1000-3000 хв-1 за допомогою шестерні, розташованої на ручці.

Комплект:
- Полірувальник
- Полірувальний фетр
- 4 полірувальні губки на липучках
- Щит на липучці
- Ручка
- Посібник користувача
- Оригінальна упаковка виробника


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 399 ₴





