




Гравер Black 42651, 240 Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравер Black 42651, 240 Вт
Модель вирізняється широкою сферою застосування завдяки наявності різноманітних насадок. Якщо купити гравер електричний у нашому інтернет-магазині, то з його допомогою можна буде:
- сверлить;
- фрезеровать;
- гравировать.
Пристрій дає змогу працювати з найрізноманітнішими матеріалами. У комплект поставки входить приладдя 234 шт. З його допомогою обладнання можна використовувати у важкодоступних місцях, забезпечивши максимальну продуктивність роботи.

Характеристики:
- Напруга , В: 220
- Частота , Гц: 50
- Потужність , Вт: 240
- Швидкість обертання , об/хв: 10000-30000
- Діаметр свердління , мм: 1-3.2
- Регулювання обертів: Так
- Швидка зміна насадок: Так
- Швидка заміна щіток: Так
- Ергономічний дизайн: Так
- Вага, кг: 1.5
- Гарантія , міс: 12
Набір з 234 деталей: 234 різних аксесуарів, які дають вам свободу вибору правильного інструменту для роботи. Все зручно упаковано в коробку для зберігання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 749 ₴



