




Верстат свердлильний промисловий Wiking Polska ZJ4116 патрон 13 мм 5 швидкостей верстат для свердління дерева
Верстат свердлильний Wiking Polska ZJ4116 патрон 13 мм, 5 швидкостей
Дриль потужна та ергономічна, ідеально підходить для роботи вдома, на будівництві та в майстерні. Призначений для свердління сталі та дерева.
Його висока потужність і повністю регульована швидкість обертання, а також надзвичайна точність дозволяють дуже точно свердлити будь-який тип матеріалу.
5-ступінчасте регулювання швидкості в діапазоні 580-2650 об / хв дозволяє ідеально регулювати точність свердління.
Дриль оснащена додатковим захистом від відкриття кришки під час роботи та додатковим захистом для очей, що забезпечує високий комфорт роботи.
Крім того, він має стійкий, міцний і регульований робочий стіл і машинні лещата.
Виріб виготовлено з міцних і надійних матеріалів найвищої якості.
- номінальна потужність двигуна 0,25 кВт
- Тип двигуна: асинхронний, безщітковий
- живлення: 230 В 50 Гц
- кількість передач/швидкостей: 5 (580, 900, 1320, 1880, 2650 об/хв)
- вага приблизно 14 кг
- використовувані свердла: 13 мм
- глибина свердління: 50 мм
- Робочий цикл: S2 15
- регулювання кута столу: ТАК
- контакторний вимикач
- центральний захисний вимикач
- запобіжний вимикач після відкриття купола клинового ременя
- Сертифікований продукт
Новий, покращений дизайн!
свердлильний патрон до 13 мм
асинхронний двигун з мідною обмоткою !
вільний порок
металеві шківи
5 передач
має індикатор глибини свердління
шарикопідшипникова ручка шпинделя!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 13 мм |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Хід шпинделя | 50 мм |
- Ціна: 3 499 ₴




