-17%










Ручний електричний плиткоріз для керамограніту BAVARIA BVWTS1800 1800Вт плиткоріз диск 180 мм електричний плиткоріз
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний електричний плиткоріз BAVARIA BVWTS1800 1800Вт, 180мм
Різак - це корисний пристрій, який використовується для різання різних видів матеріалів . Він буде використовуватися під час ремонтних робіт або на будівельних майданчиках під час оздоблювальних робіт.
- легка конструкція дозволяє легко переносити в будь-яке місце
- Потужність двигуна 1800 Вт дозволяє швидко працювати , не завдаючи шкоди матеріалу
- Контейнер для води дозволяє працювати у вологому стані , що додатково мінімізує пил і охолоджує диск
- пристрій працює зі стандартними дисками, доступними на ринку
- Регулювання кута нахилу столу підвищує комфорт роботи
- Завдяки шкалі , розміщеній у таблиці, вирізати відповідний розмір набагато легше
- використовувані матеріали забезпечують більш тривалий термін експлуатації
- Заміна дисків без проблем , що дозволяє легко адаптувати диск до типу матеріалу, що ріжеться

Характеристики:
- Модель: BVWTS1800
- Напруга: 230В
- Частота: 50 Гц
- Швидкість обертання: 4000об/хв
- Потужність: 1800Вт
- Висота зрізу (90 ° ): 34 мм
- Висота зрізу (45 ° ): 23 мм
- Розмір робочого столу: 330х360мм
- Максимальний кут зрізу: 0-45°
- Розмір диска: 180х22,2 мм
- Клас захисту: ll
- Вага: 6,5 кг
Плиткоріз ємністю для води
Кутер має ємність для води, яка, крім стандартного сухого різання, дозволяє виконувати вологе різання . Різання водою зменшує пил і додатково охолоджує диск.
Зручність і комфорт роботи
Особливою перевагою є великий диск і двигун потужністю 1700 Вт, які забезпечують комфортну і швидку роботу без пошкодження розрізаних матеріалів.
Мобільність пристрою
Завдяки легкій конструкції переміщення пристрою в будь-яке місце без проблем .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bavaria |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1800 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 395 мм |
| Ширина столу | 385 мм |
- Ціна: 2 199 ₴


