-19%










Плиткоріз електричний 180 мм Bamster FS600 600Вт плиткоріз з водяним охолодженням станок для плитки 180 мм плиткорізний станок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний плиткоріз Bamster FS600 600Вт, з водяним охолодженням
Плиткоріз - це корисний пристрій, який використовується для різання різних видів матеріалів . Він буде використовуватися під час ремонтних робіт або на будівельних майданчиках під час оздоблювальних робіт.
⏩ 1. Захист диска забезпечує максимальну безпеку роботи
⏩ 2. Високоякісний алмазний відрізний диск діаметром 180 мм
⏩ 3. Безпечний перемикач
⏩ 4. Регульований кут різання дозволяє виконувати широкий спектр робіт
⏩ 5. Бак для охолоджуючої рідини
Характеристики:
- Розміри виробу: 410 х 330 х 250 мм
- Розмір столу: 330 х 360 мм
- Вага: 7,5 кг
- Потужність двигуна: 600W
- Живлення: 230В
- Швидкість двигуна: 2990 об/хв
- Вага: 7,5 кг
Переваги
- Бак для охолоджуючої рідини з міцного матеріалу захищає диски від перегріву
- Клас ізоляції: F
- Ступінь захисту: IP44
- Ємність бака для води: 1,3 л

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 600 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2990 об/хв |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 330 мм |
| Ширина столу | 440 мм |
- Ціна: 2 199 ₴






