




Плиткоріз електричний HurthAG TC-820 800 Вт, 2950 об/хв + алмазний диск Ø180
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз електричний HurthAG TC-820 800 Вт, 2950 об/хв + алмазний диск Ø180
Плиткоріз HurthAG TC-820 забезпечує різання плитки та каменю до 34 мм без пилу.
Ефективний асинхронний двигун потужністю 800 Вт з мідною обмоткою забезпечує ефективну роботу та оберти головки до 2950/хв.
Пристрій безпечний і простий у використанні, тому кожен користувач може виконувати плиткові роботи вдома або в офісі. Компактні розміри дозволяють легко переміщати пристрій.
Характеристики:
- Живлення: 230В / 50Гц
- Номінальна потужність: 800 Вт S2 30 хв
- Швидкість холостого ходу: 2950 об/хв
- Глибина різання (90°): 34 мм
- Глибина (15°): 17 мм
- Розмір робочого столу: 360 х 330 мм
- Максимальний кут різання: 45°
- Розмір диска: 180 мм x 22,2 мм x 2,2 мм
- Максимальний розмір плитки: 500 мм х 500 мм
- Рівень звукової потужності Lion: 86 дБ (A) k = 3 дБ (A)
- Рівень звукового тиску Lpa: 73 дБ (A) k = 3 дБ (A)
- Клас захисту: II
- Ступінь захисту: IP54
- Вага пристрою: 7 кг
Комплект:
- Фреза HurthAG TC-820
- Кутова насадка для різання
- Набір ключів
- 1x алмазний диск із суцільним ободом 180 мм x 22,2 мм x 2,2 мм
- Кришка щита
- Посібник користувача
- Оригінальна упаковка виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1800 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 4500 об/хв |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 330 мм |
| Ширина столу | 330 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



