-24%








Електричний плиткоріз TABITA 6435 900 Вт 180 мм верстат плиткоріз електричний із водяним охолодженням плиткоріз для керамограніту
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткоріз TABITA 6435 900 Вт, 180 мм, з водяним охолодженням
Верстат для плитки, керамічної плитки, каменю і дерева потужністю 900 Вт.
- Різак TABITA має посилену конструкцію, широку стільницю з нержавіючої сталі.
- Дискова фреза TABITA оснащена потужним асинхронним двигуном потужністю 900 Вт і алмазним лезом для оптимальної продуктивності різання.
- Пила для плитки з резервуаром для води для охолодження алмазного диска та ручки.
- TABITA дозволяє різати під кутом 0-45 градусів.
- Можливість установки widia диска, що дозволяє проводити столярні роботи.

Характеристики:
- Живлення: 230 В, 50 Гц
- Потужність двигуна: 900 Вт
- Максимальна швидкість: 2950 об/хв
- Розміри круга: 180 мм x 22,2 мм x 2,2 мм
- Глибина пропилу: 34 мм
- Можливість різання під кутом 0-45 градусів
- Мокра обробка водою
- Розмір столу: 395 мм х 385 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 900 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 330 мм |
| Ширина столу | 330 мм |
- Ціна: 2 199 ₴

