


Молоток відбійний Coofix 50 Дж 2500 Вт молоток-відбійник для асфальту та бетону відбійний молоток бетонолом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонолом ударний Coofix CF-DH013 50 Дж
Відбійний молоток є ідеальним рішенням для довбання та знесення бетонних конструкцій, стін і стяжок підлоги.
Завдяки високоякісним матеріалам, використаним у його конструкції, молоток підходить як для професіоналів, так і для любителів DIY.
Молоток упакований в металевий кейс, що полегшує транспортування інструменту.
Характеристики:
-
Джерело живлення: 220 B
-
Потужність: 2500 Вт,
-
Сила удару: 50 Дж
-
Частота ударів: 1300 уд/хв
-
Вага: 16,00 кг
В комплекті
- Відбійний молоток
- ключі для роботи,
- плоскоріз,
- точкове долото,
- лубрикатор,
- Запасні щітки,
- Все упаковано в міцну металеву валізу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 1300 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 699 ₴

