




Шабельна пила VERTO 52G166 710Вт,
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила Evolution R230RCP 850Вт
Шабельна пила VERTO потужністю 710 Вт — пристрій, призначений для різання дерева, металу та інших матеріалів. Дозволяє глибину різання до 115 мм у дереві або до 8 мм у сталі. Має міцний корпус із стійкого до пошкоджень пластику, а також регулювання швидкості та перемикач із блокуванням для тривалої роботи. Ергономічна ручка, покрита м'яким матеріалом, підвищує комфорт використання інструменту. Поставляється з пилками по дереву та металу. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Бренд VERTO пропонує асортимент електроінструментів та аксесуарів для кожного ентузіаста DIY.
Характеристики:
- Розміри брутто (ширина x висота x довжина): 19,00 x 8,00 x 47,00 см
- Бренд: VERTO
- Максимальна кількість циклів: 2800
- Хід пилкового полотна: 20 мм
- Потужність: 710 Вт
- Максимальна глибина пропилу в деревині: 115
- Максимальна глибина різання сталі: 8
- Напруга живлення: 230В~50Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Глибина пропилу | 115 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 699 ₴

