-18%








Бетонозмішувач Tresnar 120 літрів, 500 Вт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач Tresnar 120 літрів, 500 Вт
Чавунна бетономішалка 120 л від Tresnar призначена для оздоблювальних робіт , таких як заміс штукатурки, а також для ремонтно-будівельних робіт. Завдяки використовуваним матеріалам бетономішалка дуже міцна і міцна.
- Вінець
- Захист двигуна від перегріву
- Дуже міцні гумові шини на сталевих дисках
- Має багаторівневе регулювання нахилу, що означає багато рівнів регулювання - колесо разом з блокуючим диском і ножним гальмом полегшує вільну роботу.
- Швидка та проста збірка
- Стійка та міцна конструкція
- Довговічні підшипники
Характеристики:
- Бочка: сталева бочка 120 л
- Товщина барабана: верхній 1,5 мм, нижній 1,8 мм
- Швидкість обертання барабана: 26-28 об/хв
- Двигун: електродвигун 500 Вт
- Швидкість двигуна: 2800 об / хв
- Напруга (В): 230В 50Гц
- Товарний розмір (мм): 1160х680х1250
- Вага (кг): 35
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Об'єм готової суміші | 90 л |
| Частота обертів барабана | 28 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 6 299 ₴

