-18%






Бетонозмішувач ATIKA AKM120 500 Вт, 125 літрів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бетонозмішувач ATIKA AKM120 500 Вт, 125 літрів
Бетонозмішувач Atika забезпечує тривалий термін служби завдяки дуже міцній базовій конструкції та потужному двигуну. Широка опорна плита та міцне шасі з колесами забезпечують надійну стійку.Барабан із двох частин легко наповнювати через великий отвір і легко спорожняти завдяки конічній формі барабана. Міцна базова конструкція та потужний двигун, широка опорна плита та міцне шасі, двокомпонентний конічний барабан.
- Вінець
- Захист двигуна від перегріву
- Дуже міцні гумові шини на сталевих дисках
- Має багаторівневе регулювання нахилу, що означає багато рівнів регулювання - колесо разом з блокуючим диском і ножним гальмом полегшує вільну роботу.
- Швидка та проста збірка
- Стійка та міцна конструкція
- Довговічні підшипники

Характеристики:
- Номінальна споживана потужність: 500 Вт
- Обсяг: 125 літрів
- Робота з маховиком
- міцна базова конструкція та потужний двигун
- Зірочка з якісного пластику
- Характеристики: двокомпонентний конічний барабан, широка базова плита та міцне шасі
- Клас захисту: IP44
- Напруга: 230 В
- Вага: 35 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atika |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 127 л |
| Частота обертів барабана | 28 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Так |
| Фіксатор положення колесі, що перекидається | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 6 299 ₴

