-17%










Шліфувальна машина для стін і стелі Bamster DS920X, світлодіодне робоче освітлення
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфувальна машина для стін і стелі Bamster DS920X, світлодіодне робоче освітлення
- Потужний двигун 710 Вт
- Покриття великої поверхні за одну операцію завдяки шліфувальному диску діаметром 210 мм
- Телескопічна функція для оптимальної обробки важкодоступних місць
- Швидка зміна наждачного паперу на липучках
- Легкий 4,9 кг із кількома варіантами захоплення для роботи без втоми
- Великий комплект поставки: світлодіодний робочий ліхтар, всмоктувальний шланг 4 м, 6 шліфувальних кругів

Характеристики:
- Розміри довжина x ширина x висота: 1450 - 1700 x 255 x 240 мм
- Ø витяжної труби всередині / зовні: 35 мм / 38,5 мм
- Швидкість: 1800 об/хв
- Вага нетто/брутто: 4,9/6,2 кг
- Двигун: 220-240 В ~ / 50 Гц
- Потужність двигуна: 710 Вт
- Наждачний папір Ø: 225 мм
- Шліфувальний диск Ø: 210 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 999 ₴


