




Багатофункціональний заточувальний верстат 200 мм Kraft&Dele KD533-Z Точильний верстат з каменю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний точильний верстат KRAFT&DELE KD533-z 1700Вт, 200мм
Дана модель призначена для сухих робіт в області шліфування, заточування і очищення різних видів ріжучих інструментів, ножів, насадок, металевих деталей, ключів та інших інструментів і предметів.
- Ідеально підходить як для роботи вдома, так і для майстерні.
Характеристики:
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD533-z
- Номінальна потужність: 1700 Вт
- Розмір диска: 200/20/16 мм
- Обороти: 2950/хв
- Діаметр диска: 16 мм
- Вага: 10,4 кг
Комплект:
- Настільна шліфувальна машина KRAFT&DELE KD533-Z
- 2x шліфувальний камінь
- 2x кришка
- 2x підтримка
- Захисні чохли
- Інструкція
- Оригінальна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft & Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 1.7 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 16 мм |
- Ціна: 2 810 ₴




