



Точило настільне OT0410 350Вт, 150 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило настільне OT0410 350Вт, 150 мм
Настільна шліфувальна машина - висока якість виготовлення робить її ідеальною як для домашньої роботи, так і для майстерні.
Дана модель призначена для сухих робіт у сфері шліфування, заточування та очищення різних видів інструментів:
- різання
- ножі
- біти
- металеві частини
- ключі
- та інші інструменти та предмети.
Характеристики:
- Живлення - 230В / 50Гц
- Потужність - 350Вт
- Система пуску - щадна, конденсаторна
- Швидкість обертання - 2950 об / хв
- Діаметр каменю - 150 мм
- Діаметр отвору каменю - 12,7 мм
- Товщина каменю - 16 мм
- Кількість точильних каменів - 2 шт
- Градація каменю - К-60 і К-36
- Корпус редуктора - металевий
- Іскрозахист - в комплекті
- Кріплення до землі - так
- Вага пристрою - 4,20 кг.
Висока потужність, більша ефективність
Висока потужність (350 Вт) продукту підвищить ефективність і можливість обробки навіть найважчих матеріалів.
Завдяки високій потужності ця болгарка дозволяє працювати з твердими матеріалами, такими як:
- нержавіюча сталь
- чавун
- бетон
Висока потужність забезпечує додаткові робочі ефекти, такі як шліфування, полірування, заточування інструментів або різання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavandera |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.5 кг |
- Ціна: 2 299 ₴

