




Пневматичний гайковерт для СТО REDATS P-160 310 Нм гайковерт для гаража пневматичний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний ударний гайковерт REDATS P-160 310 Нм
Працюючи з REDATS P-160, ви можете забути про біль у руках. Ключ важить 2,2 кг, тому він ідеально лежить у ваших руках.
Дійсно СИЛЬНИЙ
- Цим ключем можна відкрутити будь-який гвинт - його максимальний крутний момент досягає 310 Нм!
Для легкових автомобілів, автобусів і мікроавтобусів
- Потрібно більше енергії? Подивіться на цю ручку - ви можете налаштувати її одним пальцем. Встановіть ручку та виберіть потрібну потужність - у вас є до 3 рівнів регулювання закручування!

Характеристики:
- Виробник: REDATS
- Максимальний крутний момент 310 Нм
- Зручне регулювання «однією рукою»
- Регулювання: 3-ступеневе затягування, 1-ступеневе послаблення
- Швидкість обертання: 8000 об/хв
- Композитна ручка «теплий дотик» і «надійний хват»
- Головний хвостовик: ½”
- Вхідний діаметр: 1/4"
- Робочий тиск: 9 бар
- Рівень шуму: 80 дБА
- Витрата повітря: в середньому 150 л/хв
- Вага: 2,2 кг
- У набір входить: штекер ¼" GZ для швидкого роз’єму + шестигранний ключ
- Відповідність Директиві 2006/42/EC
- Індекс каталогу 07-01-78
TWIN HAMMER - ламає навіть складні гвинти!
Цей гайковерт значно пришвидшить вашу роботу, адже у вашому розпорядженні потужність з перших обертів шпинделя. Він оснащений рішеннями PREMIUM, такими як TWIN HAMMER - два молотки обертаються навколо шпинделя, виробляючи величезну потужність.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 310 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
- Ціна: 1 099 ₴






