



Пневматичний гайковерт для вантажівок TECNIC AT-5004SG 310 Нм 1/2" пневматичний гайковерт для колісних гайок
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний гайковерт пневматичний TECNIC AT-5004SG 310 Нм, 1/2"
- Пневматичний ключ 1/2" AT-5004SG
- Розетки
- Олійник
- Перехідник
Використовується в автосалонах як інструмент для заміни коліс, майстернях і побуті. Використовується для відгвинчування або закручування гвинтів і гайок, має ударну силу, необхідну при роботі з іржавими і спеченими гвинтами. Досить висока потужність забезпечує ефективну роботу.

Характеристики:
- Максимальний крутний момент: 310 Нм
- Обороти холостого ходу: 7000 / хв
- Гніздо кріплення: 1/2"
- Розетки: 9,10,11,13,17,19,22,24,27
- Подовжувач: 125 мм
- Вага: ~3 кг
- Витрати повітря: 224 л/хв
- Обертання: вліво/вправо
- Розміри валізи: 260 х 260 х 100 мм


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 310 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Витрата повітря | 224 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 1 099 ₴

