




Пневмогайковерт VERKE V81421 310 Нм пневматичний гайковерт для вантажівок
Пневматичний ударний гайковерт VERKE V81421 310 Нм
Пневматичний ударний гайковерт використовується для закручування/відкручування гвинтів, гайок та інших різьбових монтажних елементів. Ключ торгової марки Verke - професійний інструмент, який завжди буде з вами під час роботи. Цей пристрій оснащений подвійним ударним механізмом TWIN HAMMER. Він складається з двох молотків, що обертаються навколо шпинделя в замкнутій системі. Це рішення дозволяє досягти величезного крутного моменту протягом перших обертів ротора, оскільки обидва молотки можуть бити з обох боків одночасно. Ця конструкція, що складається з двох кільцевих молотків, характеризується високою міцністю і особливо підходить для тривалих робочих циклів. Гайковий ключ має регулювання обертання вправо/вліво та регулювання крутного моменту. Ці інструменти довговічні, міцні та надійні, тому ви можете працювати швидше та ефективніше. Спеціально профільована рукоятка забезпечує комфортну роботу та повний контроль над пристроєм.

- розмір хвостовика - 1/2"
- максимальний крутний момент - 310 Нм
- максимальна швидкість - 8000 об / хв
- робочий тиск - 6-8бар
- мала вага - 2,7 кг
- регулювання крутного моменту
- регулювання обертання вправо/вліво


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пневмогайковерта | Прямий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 310 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Витрата повітря | 224 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Перехідний штуцер | Так |
| Набір насадок | Так |
- Ціна: 1 199 ₴




