-18%










Фрезер Teeno VPER1023 1200 Вт, 6мм / 8мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер Teeno VPER1023 1200 Вт, 6мм / 8мм
Teeno VPER1023 представляє професійний універсальний фрезер, оптимізований для встановлення в стіл, що дозволяє використовувати кінцеві фрези з діаметром хвостовиків 6 мм та 8 мм.
- Регулювання глибини
- Повільний старт
- Захист перемикачів
- Перемикач безперервної роботи
- Повністю на підшипниках
- Швидка зміна фрези
- Змінні тримачі фрез
Характеристики:
- Модель: TEENO-VPER1023
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Напруга живлення: 230В/50Гц
- Діаметр фрези: 6мм / 8мм
- Хід фрезерного агрегату: 54 мм
- Вага нетто: 4,73 кг
- Швидкість обертання: 11500 - 30000 об/хв
【Безпечний і простий в експлуатації】
Зручна рукоятка, гарне зчеплення, дуже безпечне керування пристроєм, майже без зусиль Комплексна та легка конструкція підвищує зручність використання та комфорт роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 54 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 799 ₴

