-20%






Пневматичний підкатний домкрат 3 т 150мм - 400мм пневматичний домкрат для авто
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний домкрат TECHSUL 3 т, 150мм - 400мм
Професійний, точно виготовлений пневматичний підйомник типу сніговика.Ідеальне рішення для автомайстерень, безпроблемний підйом низьких спортивних автомобілів, без пошкоджень.
Виготовлений з перевірених матеріалів найвищої якості, він забезпечить тривалу та безпечну експлуатацію.
Два великих міцних колеса з вигнутою довгою ручкою дозволять без проблем маневрувати підйомником
Подушка підйому виготовлена з посиленої міцної гуми , завдяки чому підйомник стабільний навіть при максимальному навантаженні.
Ручка покрита нековзкою гумою
Стійка підйомника всього 15 см, з нею можна підняти будь-який автомобіль
Характеристики:
- Максимальна вантажопідйомність: до 3 т
- Максимальна висота: 400 мм
- Мінімальна висота: 150 мм
- Вага 13 кг
- Робочий тиск 6-10 Бар
- Міцні колеса
- Довга ручка з антиковзаючою гумою
- Колеса Ø63 мм
- Кульові крани 3/8
- Довжина ручки 74 см
- Ніжки для вертикального розташування підйомника
- Сильфон армований чотири рази
- Актуатор стабілізації
- Гумовий диск
- Два клапана
- Запобіжний клапан для запобігання розриву подушки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAJSTER-POL |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 399 ₴

