-20%










Домкрат пневматичний HTTMT 3 т 15-40 см підкатний пневмодомкрат
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний домкрат "сніговик" HTTMT 3 тонни, 15-40 см
Конструкція домкрата дає змогу піднімати автомобілі з порівняно невеликим дорожнім просвітом. Висота домкрата дає змогу застосовувати його для піднімання практично всіх автомобілів вагою до 3 тонни.
Піднімання автомобіля: помістити домкрат у потрібне місце під днищем, під'єднати стиснене повітря і відкрити кран. Піднявши авто на необхідну висоту, перекрити кран.

Характеристики:
- Тип: домкрат і підставка
- Матеріал: сталь і гума
- Привід: повітряний
- Вантажопідйомність: 3 тонни / 6600 фунтів
- Діапазон висоти: 15-40 см
- Вага:13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HTT-Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 399 ₴




