

Пневматичний домкрат ROCKFORCE RF-YHQD-3WT-270A 3,5 т 150 мм - 400 мм пневмо домкрат для шиномонтажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Домкрат підкатний пневматичний ROCKFORCE RF-YHQD-3WT-270A 3,5 т, 150 мм - 400 мм
Вантажопідйомність пневматичного домкрату: 3,5 тонни. Мінімальна висота: 150 мм. Максимальна висота: 400 мм. Підйом займає лише 5 секунд. Робоча температура: -60 ℃ ~ 50 ℃. Вхід повітря: G1/4. Домкрат - це найпростіший і найшвидший спосіб підняти автомобіль.
Наш пневматичний домкрат виготовлений із високоміцної сталі, що робить весь корпус міцним та довговічним. Герметичні подушки не протікають і не поцарапаються. Крім того, наші колеса найкраще підходять для бездоріжжя, допомагаючи вам обслуговувати свій автомобіль у будь-яку годину та в будь-якому місці.
Безпечне використання: по-перше, тримайте червоний клапан закритим, відкрийте зелений клапан та подайте стиснений повітря; при надуванні до висоти вимкніть зелений вентиль. Після використання відкрийте червоний клапан, щоб випустити повітря. Запобіжний клапан посередині гарантує, що впорскувальний газ не є надмірним, щоб забезпечити безпеку процесу використання.
Зручна ручка: цей домкрат має довгу ручку, що полегшує його переміщення та використання. І цю ручку можна розібрати посередині, заощаджуючи місце та робить її зручною для зберігання у багажнику.
Широке застосування: автомобільний домкрат підходить для ситуацій, коли необхідно підняти одне колесо на м'якій місцевості або брудні дороги для сімейних автомобілів, мінівенів та позашляховиків.

- Тип: домкрат і підставка
- Матеріал: сталь і гума
- Привід: повітряний
- Вантажність: 3 т
- Висота підйому: 150-400 мм
- Тиск: 6-12 бар
- Довжина ручки: 72 см
- Вага: 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 399 ₴

