-20%








Електрична болгарка NAC AGE76-GY 125мм 700Вт кутова шліфмашина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина, Болгарка NAC AGE76-GY 125мм, 700Вт
Кутова шліфувальна машина потужністю 760 Вт призначена для ремонтних, будівельно-ремонтних і монтажних робіт.
Особливо корисний пристрій для грубого шліфування, різання та очищення металевих поверхонь. Зокрема, болгарки використовуються для шліфування зварювальних швів, зачистки виливків, зрізання литників, зрізання заклепок і гвинтів. У слюсарних роботах їх використовують для різання прутків, фасонних виробів, труб, листів і зняття фасок перед зварюванням.
- потужність: 700 Вт
- швидкість обертання: 12000 об/хв
- діаметр диска: 125 мм
- вага: 1,9 кг
Характеристики:
- потужність: 700 Вт
- швидкість обертання: 12000 об/хв
- діаметр диска: 125 мм
- діаметр отвору диска: 22,2 мм
- максимальна товщина диска: 6 мм
- діаметр шпинделя: 14 мм
- алюмінієвий корпус редуктора
- упаковка: картон
- довжина кабелю живлення: 2 м
- вага: 1,9 кг
У комплекті:
- кутова шліфувальна машина
- захист
- ключ для кріплення щита
- додаткова ручка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 799 ₴

