-20%








Болгарка електрична WORX WX712 700 Вт 125 мм КШМ
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка КШМ WORX WX712 860 Вт, 125 мм
Кутова шліфувальна машина потужністю 760 Вт призначена для ремонтних, будівельно-ремонтних і монтажних робіт.
- Тонка конструкція корпусу забезпечує комфорт використання
- Кнопка блокування шпинделя для легкої заміни леза
- М'яка прогумована ручка для зручного утримання інструменту
- Двопозиційна ручка для додаткового комфорту
- Швидке регулювання запобіжника без інструментів
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
Характеристики:
- Номінальна потужність: 860 Вт
- Швидкість холостого ходу: 12000 об/хв
- Діаметр диска: 125 мм
- Діаметр диска: 22,2 мм
- Різьба шпинделя: М14
- Вага пристрою: 2 кг
У комплекті:
- кутова шліфувальна машина
- захист
- ключ для кріплення щита
- додаткова ручка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worx |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 22.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова ручка | Так |
- Ціна: 799 ₴

