-21%










Дискова пила ручна електрична NAC CSE138-185-SH 1800Вт 185мм пила циркулярна заглибна з напрямною шиною
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркулярна пила NAC CSE138-185-SH 1800 Вт, 185 мм
Електропила NAC CSE138-185-SH з циркулярною пилкою для різання деревини призначена для точного та ефективного різання всіх видів деревини та матеріалів на її основі, таких як фанера, ДСП та ін.
Він буде використовуватися в будівництві, столярній та ремісничій промисловості . Правильно підібрані полотна дискових пилок дозволяють розпилювати різні породи деревини, від м'якої до твердої.
Апарат має двигун потужністю 1800 Вт, який підходить для виконання різних видів робіт.
Пила дозволяє виконувати основні операції по розкрою дерев'яних елементів:
- поздовжнє розпилювання
- поперечне розпилювання
- діагональний розпил
Характеристика:
- живлення: мережеве, 220-240 В
- потужність: 1800 Вт
- швидкість обертання: 5000 об/хв
- діаметр диска: 185 мм
- діаметр отвору диска: 20 мм
- максимальна потужність різання 55 мм
- максимальна потужність різання 45°: 44 мм
- упаковка: картон
Комплект:
- циркулярна пила
- Відрізний диск Widia
- напрямна для паралельного різання
- ключ для кріплення щита
- запасні моторні щітки
- Гарантійний талон
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 499 ₴

