-21%








Дискова пила електрична для майстерні MEISTER MS-682 1400Вт 185мм ручна циркулярна пила для розпилу дошок
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна дискова пила MEISTER MS-682 1400 Вт, 185 мм
ЦИРКУЛЯРНА ПИЛАMEISTER - надзвичайно міцний і надійний електрофінструмент. Він розроблений для надійної роботи та тривалого терміну служби.
- Зазвичай використовується для різання пластику, фанери, дерева, алюмінію тощо.
- М'яка ручка для комфортного використання.
- Потужний двигун.

Характеристика:
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
Комплект:
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Meister |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 499 ₴

