


Керамічний настінний обігрівач без регулятора Ecos G 300 V 300Вт панельний обігрівач обігрівач керамічний настінний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний обігрівач Ecos G 300 V 300Вт, сірий
Обігрівач Ecos – нове покоління обігрівачів з інфрачервоним випромінюванням, яке, на відміну від конвекторів, нагріває Ваш будинок без шкоди для здоров'я та економить електроенергію.
Електро-керамічний обігрівач поєднує в собі два принципи обігріву: конвекційний (коли прогрівається повітря завдяки своїй природній циркуляції) та інфрачервоний (теплові промені нагрівають предмети, що знаходяться в приміщенні, вони також стають джерелами тепла).
Керамічні панелі на 90% ефективніші по тепловіддачі і в два з половиною рази менше споживають електроенергію ніж інші електрообігрівачі, завдяки своїй конструкції і керамічній панелі, що повільно остигає.

Характеристики:
- Потужність, Вт: 300
- Площа обслуговування, кв. м: 6-10
- Тип теплоносія: Електричні
- Тип термостата: Без терморегулятора
- Комплектація: Провід з вилкою; Коробка; Гарантійний талон
- Габарити (ВхШхГ): 30х60х5 см
- Вага: 7кг кг
- Колір: Сірий
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Макс. температура нагріву обігрівача, °С: 85±5
- Матеріал панелі: Кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecos |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 6 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 2 467,90 ₴

