

Керамічний панельний обігрівач без регулятора HEATS ANTHRACITE 200 теплова панель панельний керамічний обігрівач
Обігрівач, керамічна панель HEATS ANTHRACITE 200, без терморегулятора
Керамічні обігрівачі Heats – це перемога досвіду над маркетингом! Нам вдалося врахувати всі переваги та виправити недоліки різних виробників попередніх поколінь та створити обігрівач з 6 річною обмінною гарантією та строком експлуатації 30 років. Обігрівач вироблень для себе, естетичне задоволення гарантоване!
Електро-керамічний обігрівач поєднує в собі два принципи обігріву: конвекційний (коли прогрівається повітря завдяки своїй природній циркуляції) та інфрачервоний (теплові промені нагрівають предмети, що знаходяться в приміщенні, вони також стають джерелами тепла).
Керамічні панелі на 90% ефективніші по тепловіддачі і в два з половиною рази менше споживають електроенергію ніж інші електрообігрівачі, завдяки своїй конструкції і керамічній панелі, що повільно остигає.

- Потужність, Вт: 200
- Площа обслуговування, кв. м: 5
- Тип теплоносія: Електричні
- Тип термостата: Без терморегулятора
- Комплектація: Провід з вилкою; Коробка; Гарантійний талон
- Габарити (ВхШхГ): 30х60х5 см
- Вага: 6кг кг
- Колір: Чорний
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Макс. температура нагріву обігрівача, °С: 85±5
- Матеріал панелі: Кераміка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heats |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 5 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 498,75 ₴

